ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Pakkeløsninger

Her Kommer Sola

Den norske våren er kanskje den sesongen som er vanskeligst å definere. Noen år kommer den tidlig, andre år sent, noen ganger er våren varm, og andre ganger er den kald helt over i det som bør være sommermåneder i nord. En ting som er helt sikkert, er at solen er tilbake. Nyt at våren vekker liv i det arktiske nord i overgangen fra en lang og mørk vinter til den evig lyse sommernatta. På denne tiden av året vil naturen spire og blomstre, i takt med at nordmenn også våkner til liv. Naturen regelrett eksploderer rundt oss, blomster og trær blomstrer for oss, snøen smelter i fjellet og skaper brusende liv i elver og fosser og solen våkner for alvor fra vinterdvalen. Her kommer sola, det er vår i Alta.

 

Inkludert i pakken:

-      3 netter i Arctic Wilderness Lodge i Elverom

-      Frokost

-      Trugertur til kistastua

-      Guidet gåtur til Orvvosfossen

-      3-retters Fine Dining i Maku Restaurant

-      8-retters Fine Dining i Maku Restaurant

-      A la carte i Lavvu restaurant

-      Samisk Meet & Greet med reinsdyr

-      Transport til/fra Alta Lufthavn

Priser:

Single Occupancy: 19.065 nok

2 voksne: 28.055 nok

Årstid

April 1 - April 30

Duration

4.0
Timer
Dager

Gruppestørrelse

1-15

Pris per person fra

NOK
19065

Pris Fra (Barn)

NOK

Photos

Book Online

You can book online using the link below. If you have any questions you can contact us on +47 784 33 378, email us at info@sorrisniva.no or use our contact form below.

Book Online

Booking

Hvis du har spørsmål kan du ring oss på +47 784 33 378, send oss en e-post på booking@sorrisniva.no eller bruk vårt kontaktskjema nedenfor.

Kontakt oss